Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł

Autor: Dagmara Skalska, Marcin Wąsik
Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2016-02-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-8053-037-9
Ilość‡ stron: Ilość stron: 200

W książce „Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł” Dagmara Skalska ze wsparciem Marcina Wąsika kontynuuje działalność Projektu Egoistka, który stworzyła wraz ze zmarłym mężem Tomaszem Skalskim. Autorka w niezwykle osobisty, szczery i poruszający sposób opisuje najtrudniejsze momenty swojego życia i pokazuje, że człowiek ma do wyboru wiele dróg, którymi może podążać. Wybór kierunku należy do nas samych, od tego czy potrafimy nad sobą pracować i czy mamy odwagę wybrać ścieżkę rozwoju. 

 

Dagmara Skalska i Marcin Wąsik zachęcają do podróży w głąb siebie i stania się specjalistą od własnego „ego”, czyli „egoistą”. Kluczem jest chęć poznania samego siebie, zmierzenia się z rzeczami, które blokują nasz potencjał. Śledząc na kartach wewnętrzną podróż, którą odbyli autorzy nauczymy się otwierać swój umysł na nowe, nie zawsze łatwe doświadczenia. Przyjrzymy się swojemu ego, cechom, blokadom i nawykom, które sprawiają, że nie wykorzystujemy w pełni swoich możliwości. Nauczymy się walczyć z lękami i słabymi punktami. W pracy nad sobą pomogą nam wskazówki i lekcje. W ten sposób możemy zmienić swoje życie tylko przy użyciu mocy umysłu. 

 

Podstawą wszystkich naszych działań powinna być autentyczność i miłość do samego siebie, którą głosi filozofia pozytywnego egoizmu.

Patroni medialni
logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5logo 6logo 7logo 8logo 9logo 10logo 11logo 12logo 13